Casa De Hospedes Joatinga
Gelegen op 25-minuten loopafstand tot Sr Atelier, biedt Casa De Hospedes Joatinga Rio de Janeiro hotel de nabijheid van verschillende bezienswaardigheden van de stad.
Gelegen op afstand van 2 km van Sao Francisco de Paula Church, de bed en breakfast ligt ook binnen 17 km van Estação D Pedro II Central treinstation. In dit hotel bent u op 20 minuten met de auto van Barra da Tijuca Beach. Het strand Joatinga is niet ver van Casa De Hospedes Joatinga Rio de Janeiro geplaatst. Avenida Vitor Konder proximo ao 225-243 busstation is gelegen op 350 meter ervandaan.
De kamers zijn voorzien van een minibar, evenals een satelliet-TV voor uw gemak. Ze omvatten een apart toilet en een douche in de badkamers. Voor extra comfort zijn een haardroger en handdoeken, evenals een apart toilet en een douche, aanwezig.
Salon Prime Bistro is op 19-minuten loopafstand tot Casa De Hospedes Joatinga hotel gesitueerd.
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont18 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station16 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Kluisje
Horeca
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- AM/FM wekker
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Het maximale aantal extra bedden toegelaten in een kamer is 2.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is het dichtstbijzijnde treinstation bij Casa De Hospedes Joatinga hotel?
Het dichtstbijzijnde treinstation is Estação D Pedro II Central, op 17 km van Casa De Hospedes Joatinga hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Casa De Hospedes Joatinga hotel uitchecken?
Klanten van Casa De Hospedes Joatinga hotel moeten tot 13:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Casa De Hospedes Joatinga hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Casa De Hospedes Joatinga hotel is $90. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Casa De Hospedes Joatinga hotel?
In Casa De Hospedes Joatinga hotel kunnen gasten uit Studio met een King Size Bed en Kamer met een Queen Size Bed kiezen.